Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Geertje van der Zijden

Persoonlijke gegevens Geertje van der Zijden 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 december 2012.

Gezin van Geertje van der Zijden

Zij is getrouwd met Cornelis van der Weide.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Annigje van der Weide  1877-1968 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje van der Zijden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje van der Zijden

Geertje van der Zijden



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I38743.php : benaderd 3 maart 2026), "Geertje van der Zijden".