Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Klazinus Kristiaan van der Horst

Persoonlijke gegevens Klazinus Kristiaan van der Horst 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 december 2012.

Gezin van Klazinus Kristiaan van der Horst

Hij is getrouwd met Jannigje Punt.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Walli van der Horst  1896-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klazinus Kristiaan van der Horst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Klazinus Kristiaan van der Horst

Klazinus Kristiaan van der Horst



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I38339.php : benaderd 23 februari 2026), "Klazinus Kristiaan van der Horst".