Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Machiel van Biesbergen

Persoonlijke gegevens Machiel van Biesbergen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 augustus 2011.

Gezin van Machiel van Biesbergen

Hij is getrouwd met Wendelina van Dam.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Machiel van Biesbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Machiel van Biesbergen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I26606.php : benaderd 10 maart 2026), "Machiel van Biesbergen".