Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Elisabeth van Leeuwen

Persoonlijke gegevens Elisabeth van Leeuwen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 augustus 2011.

Gezin van Elisabeth van Leeuwen

Zij is getrouwd met Gerardus van Beek.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Joseph van Beek  1892-1971 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van Leeuwen

Elisabeth van Leeuwen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I26499.php : benaderd 13 januari 2026), "Elisabeth van Leeuwen".