Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Pieter van der Vlist

Persoonlijke gegevens Pieter van der Vlist 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 augustus 2010.

Gezin van Pieter van der Vlist

Hij is getrouwd met Johanna van Kasteel.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Hendrik van der Vlist  1900-1978 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter van der Vlist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter van der Vlist

Pieter van der Vlist



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I15930.php : benaderd 11 januari 2026), "Pieter van der Vlist".