Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Jacoba van Rossum (1889-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba van Rossum 


Gezin van Jacoba van Rossum

Zij is getrouwd met Martinus de Kleijn.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1912 te Wijchen, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerardus de Kleijn  1916-1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van Rossum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba van Rossum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Jacoba van Rossum

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van Rossum


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jacoba van Rossum



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I12837.php : benaderd 11 januari 2026), "Jacoba van Rossum (1889-????)".