Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Hendrik Jan van Laviere

Persoonlijke gegevens Hendrik Jan van Laviere 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 augustus 2025.

Gezin van Hendrik Jan van Laviere

Hij is getrouwd met Pieternella Cornelia van Haarlem.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1940 te Tiel.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jan van Laviere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jan van Laviere


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I127595.php : benaderd 16 januari 2026), "Hendrik Jan van Laviere".