Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Theodora de Kroon (1881-1937)

Persoonlijke gegevens Theodora de Kroon 


Gezin van Theodora de Kroon

Zij is getrouwd met Hermanus Lambertus Koster.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1902 te Culemborg, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Theodorus Koster  1908-1909
  2. Theodorus Koster  1911-1975 
  3. Wilhelmina Koster  1915-1916

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora de Kroon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora de Kroon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Theodora de Kroon


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I109604.php : benaderd 26 januari 2026), "Theodora de Kroon (1881-1937)".