Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Heiltje van Pelt (1924-2003)

Persoonlijke gegevens Heiltje van Pelt 


Gezin van Heiltje van Pelt

Zij is getrouwd met Barend Teunis Goudswaard.

Zij zijn getrouwd februari 1943 te Oud Beijerland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heiltje van Pelt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Heiltje van Pelt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Heiltje van Pelt

Voorouders (en nakomelingen) van Heiltje van Pelt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Heiltje van Pelt



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I101115.php : benaderd 13 januari 2026), "Heiltje van Pelt (1924-2003)".