Stamboom Borgsteede » Alida Nooij (1915-1979)

Persoonlijke gegevens Alida Nooij 


Gezin van Alida Nooij

Zij is getrouwd met Gerrit Borrias.

Zij zijn getrouwd op 31 januari 1940 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Nooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Nooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Nooij

Tjeerd Nooij
1863-1944
Maarten Nooij
1888-1968

Alida Nooij
1915-1979

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 februari 1915 lag tussen 4,2 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 7,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
      • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
    • De temperatuur op 31 januari 1940 lag tussen -7,1 °C en -3,7 °C en was gemiddeld -5,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 26 maart » De vliegers Noomen en De Vries halen in hun Fokker G.I-jachtkruiser een Whitley-bommenwerper van de Britse RAF neer die het Nederlandse luchtruim schendt.
      • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
      • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
      • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
      • 13 november » Première van Walt Disneys film Fantasia.
      • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
    • De temperatuur op 15 december 1979 lag tussen 5,6 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 11,8 mm neerslag gedurende 7,6 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Milton Obote, die acht jaar eerder door Idi Amin is afgezet als staatshoofd van Oeganda, roept vanuit zijn ballingsoord in Tanzania de Oegandezen op tot een algemene opstand tegen Amin, die hij beticht van "geïnstitutionaliseerd gangsterdom".
      • 23 mei » Verkiezing van Karl Carstens tot vijfde bondspresident van West-Duitsland.
      • 25 mei » Honderd mensen worden in Cotonou, de hoofdstad van Benin, bij verstek ter dood veroordeeld vanwege hun betrokkenheid bij de mislukte staatsgreep op 16 januari 1977.
      • 11 juli » Het ruimtestation Skylab komt terug op aarde.
      • 20 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub Górnik Łęczna.
      • 1 november » De Boliviaanse legerkolonel Albero Natusch zet het elf weken oude burgerbewind van president Walter Guevara opzij en roept zichzelf uit tot president.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Willem Kolff, Nederlands-Amerikaans medicus, uitvinder en verzetsstrijder († 2009)
    • 1913 » Jimmy Hoffa, Amerikaans vakbondsleider (vermist 1975)
    • 1914 » Bayliss Levrett, Amerikaans autocoureur († 2002)
    • 1917 » Herbert A. Hauptman, Amerikaans wiskundige en Nobelprijswinnaar († 2011)
    • 1920 » Jack Lesberg, Amerikaans contrabassist († 2005)
    • 1921 » Piet Kraak, Nederlands voetballer en voetbaltrainer († 1984)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nooij

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nooij.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nooij.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nooij (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Borgsteede is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Enno Borgsteede, "Stamboom Borgsteede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-borgsteede/I4829.php : benaderd 31 december 2025), "Alida Nooij (1915-1979)".