Stamboom Borgsteede » Margaret Ann Austin (1897-????)

Persoonlijke gegevens Margaret Ann Austin 


Gezin van Margaret Ann Austin

Zij is getrouwd met George S DeBeck.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1917 te Ames, Story, Iowa, USA, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaret Ann Austin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaret Ann Austin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaret Ann Austin

Margaret Ann Austin
1897-????

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 juni 1917 lag tussen 8,0 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.

    Over de familienaam Austin

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Austin.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Austin.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Austin (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Borgsteede is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Enno Borgsteede, "Stamboom Borgsteede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-borgsteede/I2425.php : benaderd 24 februari 2026), "Margaret Ann Austin (1897-????)".