Stamboom Borgsteede » Cornelia Jacoba bij van der (1914-1993)

Persoonlijke gegevens Cornelia Jacoba bij van der 

  • Zij is geboren op 5 mei 1914.Bron 1
  • Beroep: Kapster.
  • Zij is overleden op 7 juli 1993, zij was toen 79 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 mei 2024.

Gezin van Cornelia Jacoba bij van der

Zij is getrouwd met Nammen Borgsteede.

Zij zijn getrouwd op 17 december 1931 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 17 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Harmina Borgsteede  1940-2007 


Notities over Cornelia Jacoba bij van der

gez.krt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Jacoba bij van der?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Jacoba bij van der

Cornelia Jacoba bij van der
1914-1993

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geverifieerd via Gezinskrt. man
  2. Geverifieerd via Gezinskrt. man +: GAA: H1931-3G no. 28v (nog niet op microfiche aanwezig), -

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 mei 1914 lag tussen 9,4 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
  • De temperatuur op 17 december 1931 lag tussen -2,0 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.
  • De temperatuur op 7 juli 1993 lag tussen 11,2 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 20 maart » Door brand in het gebouw van de Nederlandse Dagblad Unie, met een stroomstoring tot gevolg, verschijnt het Algemeen Dagblad met een noodeditie.
    • 3 augustus » Het Peruaanse Congres besluit dat de doodstraf mag worden toegepast op verdachten van terroristische activiteiten.
    • 22 augustus » In het Estadio Monumental in Santiago raken zeventig mensen gewond als het dak van de accommodatie instort.
    • 29 augustus » Atlete Ellen van Langen brengt in Sheffield het Nederlands record op de incourante 1.000 meter op 2.35,21 minuten.
    • 4 oktober » Somalische militanten schieten twee helikopters van de VS neer in de hoofdstad Mogadishu.
    • 5 december » Omar Bongo, de zittende president van de rijke Afrikaanse oliestaat Gabon, wint de eerste vrije presidentsverkiezingen en kan zijn 26 jaar oude bewind voortzetten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Albert van Spijker, Nederlands verzetsstrijder († 2006)
  • 1913 » Duane Carter, Amerikaans autocoureur († 1993)
  • 1913 » Edwin Gustaaf Wijngaarde, Surinaams medicus en politicus (jaar van overlijden onbekend)
  • 1914 » Tyrone Power, Amerikaans acteur († 1958)
  • 1915 » Emanuel Litvinoff, Brits schrijver en dichter († 2011)
  • 1917 » June Lang, Amerikaans actrice († 2005)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bij van der


De publicatie Stamboom Borgsteede is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Enno Borgsteede, "Stamboom Borgsteede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-borgsteede/I0318.php : benaderd 1 januari 2026), "Cornelia Jacoba bij van der (1914-1993)".