De temperatuur op 19 januari 1943 lag tussen -0,1 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
19 april » De joodse Opstand in het getto van Warschau begint.
22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
Dag van overlijden 19 september 2015
De temperatuur op 19 september 2015 lag tussen 8,5 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
30 januari » Eugene De Kock, de beruchte leider van een doodseskader tijdens het apartheidsregime in Zuid-Afrika, komt na 20 jaar cel voorwaardelijk en vervroegd vrij.
1 maart » John Jansen van Galen presenteert voor de laatste keer het radioprogramma Met het Oog op Morgen.
29 mei » Vulkaan Shindake op het Zuid-Japanse eiland Kuchierabujima barst totaal onverwachts uit
1 november » Minstens vijftien mensen, onder wie zeker één parlementariër en een generaal, worden gedood bij een aanval op een populair hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu.
8 december » President Nicolás Maduro van Venezuela roept zijn ministers op hun posities ter beschikking te stellen. Het vertrek moet de weg vrijmaken voor "een proces van vernieuwing", aldus de socialistische leider.
18 december » Het Nederlands handbalteam haalt voor het eerst in de geschiedenis een finale van een WK. In Herning werd Polen verslagen, na gestunt te hebben tegen de Fransen. De finale in Denemarken van het Wereldkampioenschap gaat het spelen tegen Noorwegen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Enno Borgsteede, "Stamboom Borgsteede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-borgsteede/I0316.php : benaderd 15 februari 2026), "Inge van Vloten (1943-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.