Stamboom Böhmer » Catharina Elisabeth Heinis (1894-1944)

Persoonlijke gegevens Catharina Elisabeth Heinis 


Gezin van Catharina Elisabeth Heinis

Zij is getrouwd met Pieter Boelens.

Zij zijn getrouwd op 29 april 1916 te Koog aan de Zaan, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Elisabeth Heinis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Elisabeth Heinis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Elisabeth Heinis

Jan Heinis
1815-1893
Maartje Karte
± 1841-1886
Pieter Heinis
1851-1909

Catharina Elisabeth Heinis
1894-1944

1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 januari 1894 lag rond de -11,2 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 29 april 1916 lag tussen 9,3 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
      • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
    • De temperatuur op 10 februari 1944 lag tussen 0,6 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
      • 3 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen bevrijden Brussel.
      • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
      • 7 oktober » de eerste raketaanval op België: om 22u sloeg een V-2-bom in op Brasschaat, een gemeente ten noordoosten van Antwerpen.
      • 19 oktober » In Japan ontstaan de Kamikaze, een zelfmoord groep ter verdediging van Japan in de Tweede Wereldoorlog.
      • 12 november » Britse bommenwerpers brengen in de Tromsøfjord de Tirpitz tot zinken
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heinis

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heinis.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heinis.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heinis (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Böhmer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ronald Bohmer, "Stamboom Böhmer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bohmer/I2576.php : benaderd 8 maart 2026), "Catharina Elisabeth Heinis (1894-1944)".