Stamboom Boerstra » Griedo van Meegdenburg (1963-)

Persoonlijke gegevens Griedo van Meegdenburg 

  • Hij is geboren op 28 april 1963 in Geldermalsen.
    geboorte 28-4-19xx
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 april 2011.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Griedo van Meegdenburg

Hij is getrouwd met Hendrika Elizabeth de Haan.

Zij zijn getrouwd te Geldermalsen.

26-5-19xx

Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Griedo van Meegdenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Griedo van Meegdenburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1963 lag tussen 8,7 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 7,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Na met behulp van het leger een staatsgreep te hebben gepleegd, wordt ex-premier Nicolas Grunitzky geïnstalleerd als president van de republiek Togo.
    • 6 april » De NV Nederlandse Gasunie wordt opgericht.
    • 26 juni » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Universidad Católica.
    • 1 november » Eerste aflevering van het tv-programma Voor de vuist weg van presentator Willem Duys.
    • 22 november » De Amerikaanse president John F. Kennedy wordt vermoord, John Connally raakt zwaargewond tijdens de aanslag, Lyndon B. Johnson wordt de nieuwe president.
    • 23 november » De eerste aflevering van de populaire tv-serie Doctor Who wordt uitgezonden op de BBC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Meegdenburg


De publicatie Stamboom Boerstra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Boerstra, "Stamboom Boerstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstra/I9647.php : benaderd 2 februari 2026), "Griedo van Meegdenburg (1963-)".