Stamboom Boerstra » Filip Leopold Rudolf Thomas Gomis (1867-1920)

Persoonlijke gegevens Filip Leopold Rudolf Thomas Gomis 


Gezin van Filip Leopold Rudolf Thomas Gomis

(1) Hij is getrouwd met Sadie NN.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Leonie Gomis  1892-1972 


(2) Hij is getrouwd met Christina Elisabeth Verhoeven.

Zij zijn getrouwd augustus 1896 te Padang, hij was toen 28 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Constance Gomis  1896-1920 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Filip Leopold Rudolf Thomas Gomis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Filip Leopold Rudolf Thomas Gomis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Filip Leopold Rudolf Thomas Gomis

Antony Gomis
????-1855

Filip Leopold Rudolf Thomas Gomis
1867-1920

(1) 
Leonie Gomis
1892-1972
(2) 1896

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sumatra Courant dd 21-4-1869
  2. RA 1921/141
  3. Familiebericht " De Locomotief" dd 10-9-1896

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1867 lag rond de 15,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
  • De temperatuur op 15 juli 1920 lag tussen 8,5 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1862 » Louis Botha, Zuid-Afrikaans generaal en premier († 1919)
  • 1864 » Andrej Hlinka, Slowaaks politicus († 1938)
  • 1865 » Miguel Malvar, Filipijns revolutionair generaal († 1911)
  • 1867 » Giovanni Bonzano, Italiaans curiekardinaal († 1927)
  • 1874 » Bertus Coops, Nederlands burgemeester in Nederlands-Indië († 1966)
  • 1877 » Jan Luchies Nysingh, Nederlands jurist en waarnemend gouverneur van Suriname († 1945)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gomis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gomis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gomis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gomis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Boerstra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Boerstra, "Stamboom Boerstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstra/I3337.php : benaderd 24 januari 2026), "Filip Leopold Rudolf Thomas Gomis (1867-1920)".