Stamboom Boerstra » Adeline Maria de Feniks (± 1888-± 1978)

Persoonlijke gegevens Adeline Maria de Feniks 

  • Zij is geboren rond 1888.
  • Zij is overleden rond 1978.
  • Een kind van Willem de Feniks en Siti Rafia
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 augustus 2025.

Gezin van Adeline Maria de Feniks

(1) Zij is getrouwd met Andreas Lodewijk Leidelmeijer.

Zij zijn getrouwd op 22 maart 1911 te Batavia.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met Eduard Henri Fliers.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1946 te Batavia.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adeline Maria de Feniks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adeline Maria de Feniks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adeline Maria de Feniks

Adeline Maria de Feniks
± 1888-± 1978

(1) 1911
(2) 1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RA 1912/7
  2. Advertentie "Het dagblad : uitgave van de Nederlandsche Dagbladpers te Batavia" 5-7-1946

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juli 1946 lag tussen 14,5 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
    • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
    • 30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
    • 3 juli » In Nederland wordt het eerste kabinet-Beel beëdigd, de eerste normale naoorlogse regering na het 'noodkabinet' Schermerhorn-Drees.
    • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.

Over de familienaam De Feniks


De publicatie Stamboom Boerstra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Boerstra, "Stamboom Boerstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstra/I26974.php : benaderd 24 februari 2026), "Adeline Maria de Feniks (± 1888-± 1978)".