Stamboom Boerstra » Willy Emous (1921-1999)

Persoonlijke gegevens Willy Emous 


Gezin van Willy Emous

Zij is getrouwd met Paul Gerlach.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1943 te Amsterdam, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is op 24 april 1951 gescheiden.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willy Emous?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willy Emous

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willy Emous


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Bidprentjesarchief.nl
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1921 lag tussen 9,5 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
  • De temperatuur op 21 juli 1943 lag tussen 16,0 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 10 juni » László Bíró vraagt octrooi aan op de balpen.
    • 9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 17 juli » De geallieerde bombardementen op Amsterdam-Noord. Ze waren gericht op de Fokker vliegtuigfabrieken in Amsterdam-Noord. Geen enkele bom raakte de fabriek, wel de huizen in de omgeving.
    • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
    • 10 oktober » Enschede wordt gebombardeerd door Amerikaanse bommenwerpers die het op Vliegveld Twente hebben gemunt. Er vallen 151 doden en 104 zwaargewonden.
    • 10 november » Onthoofding van de rooms-katholieke priesters Johannes Prassek (32), Eduard Müller (32) en Hermann Lange (31), en de Evangelisch-Lutherse pastor Karl Friedrich Stellbrink (49) in een gevangenis in Hamburg. Ze worden de Martelaren van Lübeck genoemd.
  • De temperatuur op 30 juni 1999 lag tussen 10,6 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De NASA lanceert op Cape Canaveral de onbemande Mars Polar Lander, die op Mars op zoek moet gaan naar water (ijs).
    • 9 januari » De Bosniër Dragan Gagovic, een verdachte van oorlogsmisdaden, wordt door Franse troepen van de Navomacht SFOR neergeschoten. Hij overlijdt later aan zijn verwondingen.
    • 1 mei » Marianne Vaatstra wordt op 16-jarige leeftijd vermoord.
    • 23 juni » Benoeming van de Nederlander Hugo van Steekelenburg tot bisschop van Almenara in Brazilië.
    • 6 november » Het Conseco Fieldhouse vervangt de Market Square Arena als thuisbasis van de basketballers van de Indiana Pacers.
    • 11 december » Paus Johannes Paulus II wijdt de volledig gerestaureerde Sixtijnse Kapel in.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1920 » Edwin Morgan, Schots dichter en vertaler († 2010)
  • 1920 » Luis Mena Arroyo, Mexicaans aartsbisschop († 2009)
  • 1921 » Feike Boschma, Nederlands poppenspeler en theatermaker († 2014)
  • 1921 » Hans-Joachim Kulenkampff, Duits acteur en presentator († 1998)
  • 1921 » John Stott, Engels theoloog († 2011)
  • 1922 » Martin Gray, Pools schrijver († 2016)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Emous

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Emous.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Emous.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Emous (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Boerstra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Boerstra, "Stamboom Boerstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstra/I26673.php : benaderd 3 maart 2026), "Willy Emous (1921-1999)".