Stamboom Boerstra » Caroline Riviene Cortenbach (± 1887-1962)

Persoonlijke gegevens Caroline Riviene Cortenbach 

  • Zij is geboren rond 1887 in Klaten.
  • Zij is overleden op 2 februari 1962 in Oss.
  • Registratie van overlijden.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 juni 2025.

Gezin van Caroline Riviene Cortenbach

(1) Zij is getrouwd met Xavier Sicko Tinkelenberg.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1908 te Madioen.Bron 2


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 10 mei 1922 te Madioen.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Carel Eduard Nicolaas Ponder.

Zij zijn getrouwd na 1922.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Caroline Riviene Cortenbach?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Caroline Riviene Cortenbach

Caroline Riviene Cortenbach
± 1887-1962

(1) 1908
(2) > 1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte nr. 24
  2. RA 1909/25
  3. RA 1923/24

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1908 lag tussen -1,0 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
  • De temperatuur op 2 februari 1962 lag tussen -1,0 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Paus Johannes XXIII excommuniceert Fidel Castro.
    • 4 februari » De Londense krant The Sunday Times geeft voor het eerst de zondagsbijlage in kleurendruk uit.
    • 2 maart » Wilt Chamberlain behaalt het record van de meeste punten gescoord in één wedstrijd in de NBA met een aantal van 100 punten voor de Philadelphia Warriors tegen de New York Knicks
    • 24 mei » De Mercury MA-7 wordt gelanceerd vanaf het Cape Canaveral Air Force Station.
    • 1 juni » Israël maakt bekend dat Adolf Eichmann een dag eerder is geëxecuteerd, door middel van ophanging en dat zijn stoffelijk overschot is gecremeerd en is uitgestrooid over de Middellandse Zee.
    • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cortenbach


De publicatie Stamboom Boerstra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Boerstra, "Stamboom Boerstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstra/I16620.php : benaderd 1 maart 2026), "Caroline Riviene Cortenbach (± 1887-1962)".