Stamboom Boens » Albert Jozef Jules MERTENS (1918-1961)

Persoonlijke gegevens Albert Jozef Jules MERTENS 


Gezin van Albert Jozef Jules MERTENS

Hij is getrouwd met Emma van HOOF.

Zij zijn getrouwd te Mol.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Jozef Jules MERTENS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Jozef Jules MERTENS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Jozef Jules MERTENS


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 december 1918 lag tussen 4,9 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 5,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
      • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
      • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
      • 4 december » De Amerikaanse president Woodrow Wilson vaart naar Versailles voor de vredesbesprekingen van de Eerste Wereldoorlog. Hij is hiermee de eerste Amerikaanse president die naar het buitenland reist terwijl hij in functie is.
    • De temperatuur op 24 november 1961 lag tussen -4,2 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (69%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 17 april » Mislukte invasie in de Varkensbaai (Cuba).
      • 20 april » De eerste stereo radio-uitzendingen, in de Verenigde Staten.
      • 22 april » In Algiers mislukt een staatsgreep van Franse militairen tegen president De Gaulle.
      • 9 mei » Koningin Juliana stelt de Gerbrandytoren in gebruik; deze toren in IJsselstein is beter bekend als de zender Lopik.
      • 16 juni » De Russische balletdanser Rudolf Noerejev vraagt in Parijs politiek asiel aan.
      • 15 augustus » In de DDR begint men met de bouw van de betonnen Berlijnse Muur.
    • De temperatuur op 27 november 1961 lag tussen 3,5 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 29,1 mm neerslag gedurende 22,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 12 april » Lancering van de Vostok 1 met aan boord Joeri Gagarin. Hiermee was de eerste mens in de ruimte een feit. De Vostok 1 vloog in 1 uur en 48 minuten één keer rond de aarde.
      • 24 april » Het Zweedse schip de Vasa wordt geborgen.
      • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
      • 16 juni » De Russische balletdanser Rudolf Noerejev vraagt in Parijs politiek asiel aan.
      • 19 juni » Het Britse protectoraat Koeweit wordt onafhankelijk.
      • 9 november » Opheffing tram in Leiden. (NZH)
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Joop Portengen, Nederlands liedschrijver († 1981)
    • 1918 » Viking Björk, Zweeds hartchirurg († 2009)
    • 1920 » Ludwig Zuiverloon, Surinaams minister († 1983)
    • 1921 » Hans G. Kresse, Nederlands striptekenaar († 1992)
    • 1921 » Tesourinha, Braziliaans voetballer († 1979)
    • 1922 » Linda Estrella, Filipijns actrice († 2012)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam MERTENS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MERTENS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MERTENS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MERTENS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Boens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    René Boens, "Stamboom Boens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boens/I2058.php : benaderd 16 februari 2026), "Albert Jozef Jules MERTENS (1918-1961)".