Stamboom Boens » Eric CLAES

Persoonlijke gegevens Eric CLAES 


Gezin van Eric CLAES

Hij is getrouwd met Renee MERTENS.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1941.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eric CLAES?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Eric CLAES


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 februari 1941 lag tussen -10,5 °C en -4,5 °C en was gemiddeld -6,4 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 6,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 21 januari » De Britten vallen Tobroek in Libië aan.
      • 4 maart » Groot-Brittannië start in de Tweede Wereldoorlog Operatie Claymore, een invasie van de Noorse eilandengroep Lofoten.
      • 4 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
      • 1 mei » Citizen Kane, een film van Orson Welles, gaat in de VS in première.
      • 6 mei » Vjatsjeslav Molotov wordt als voorzitter van de Raad van Volkscommissarissen (premier) van de Sovjet-Unie vervangen door Jozef Stalin.
      • 6 september » Holocaust: de verplichting om een Jodenster met daarin het woord Jood te dragen wordt uitgebreid naar alle Joden boven de zes jaar in door Duitsland bezette gebieden.

    Over de familienaam CLAES

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam CLAES.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over CLAES.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam CLAES (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Boens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    René Boens, "Stamboom Boens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boens/I12928.php : benaderd 18 februari 2026), "Eric CLAES".