Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Johanna Maria Hillegonda Meershoek (1912-2009)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Hillegonda Meershoek 

  • Zij is geboren op 10 juli 1912 in Den Haag.Bron 1
    Kind Johanna Maria Hillegonda Meershoek

    Vader Petrus Johannes Meershoek, melkhandelaar
    Moeder Maria Jacoba Westgeest

    Geboortedatum 10-07-1912
    Gebeurtenisplaats 's-Gravenhage
    Aktenummer 3572
    Registratiedatum 11-07-1912
    Akteplaats 's-Gravenhage
  • Zij is overleden op 24 juni 2009, zij was toen 96 jaar oud.
  • Een kind van Petrus Johannes Meershoek en Maria Jacoba Westgeest
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juni 2022.

Gezin van Johanna Maria Hillegonda Meershoek

Zij is getrouwd met Johannes Jacobus van Schie.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1939 te Den Haag, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Hillegonda Meershoek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Hillegonda Meershoek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Hillegonda Meershoek

Johanna Maria Hillegonda Meershoek
1912-2009

1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS 3572
    2. Haagse Krant 10-06-1939

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juli 1912 lag tussen 8,8 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
      • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
      • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
      • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    • De temperatuur op 10 juni 1939 lag tussen 5,5 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
      • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
      • 2 maart » Kardinaal Eugenio Pacelli wordt op zijn 63ste verjaardag gekozen tot Paus Pius XII.
      • 25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
      • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
      • 11 oktober » Manhattanproject: president Franklin D. Roosevelt wordt gevraagd snel de atoombom te laten ontwikkelen.
    • De temperatuur op 24 juni 2009 lag tussen 10,9 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 16 mei » Een demonstratie tegen homofobie in Rusland wordt met geweld neergeslagen door de Russische regering. Hierbij worden er zeker 20 mensen opgepakt, waaronder een journalist van de Gay Krant.
      • 26 juni » De Waddenzee in Nederland en Duitsland wordt toegevoegd aan de Werelderfgoedlijst van UNESCO.
      • 9 augustus » Volgens de Venezolaanse president Hugo Chávez zijn Colombiaanse troepen de grensrivier Orinoco overgestoken en Venezuela binnengevallen.
      • 18 oktober » In Antwerpen werd een volksraadpleging georganiseerd over de Oosterweelverbinding. 35% van de kiezers bracht een stem uit en 59,24% van de kiezers oordeelde dat de stad een negatief advies diende te leveren voor de bouwvergunningsaanvraag voor het toen voorliggend tracé van de Oosterweelverbinding.
      • 11 november » Meldpunt 6061 van vervoersbedrijf RET wordt opgericht.
      • 17 november » De door Somalische piraten gekaapte Spaanse vissersboot Alakrana wordt na ruim zes weken vrijgelaten. Aan boord van de tonijnvisser zijn 36 opvarenden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meershoek


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I8093.php : benaderd 28 januari 2026), "Johanna Maria Hillegonda Meershoek (1912-2009)".