Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Adam Jozef Michael Martini (1878-< 1920)

Persoonlijke gegevens Adam Jozef Michael Martini 


Gezin van Adam Jozef Michael Martini

Hij is getrouwd met Magdalena Cornelia van der Velden.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1902 te Brussel, Belgie, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Huwelijk op 1 februari 1902 te Brussel (België)

Vader van de bruidegom: Deodato Natale Martini
Moeder van de bruidegom: Wilhelmina Marie van Blijswijk, wonende te Loosduinen, koffiehuishoudster van beroep

Bruidegom: Adam Jozef Michael Martini, geboren op 24 februari 1878 te Den Haag, Holland (België), wonende te Loosduinen, boekhouder van beroep, verblijvend te Brussel, Zennelaan 33
Bruid: Magdalena Cornelia van der Velden, geboren op 9 april 1879 te Den Haag, Holland (België), wonende te Utrecht, Holland, modemaakster van beroep, verblijvend te Brussel, Zennelaan 33

Vader van de bruid: Matthys van der Velden
Moeder van de bruid: Johanna Riekx

Getuigen
Bernardus Van Der Steen, wonende te Utrecht, bloemist van beroep
Johannes Gerrit De Vries, wonende te Den Haag, magazijnsbewaker van beroep
Edouard Marinus, 28 jaar oud, wonende te Brussel, gazier van beroep
Ferdinand Heyvaert, 39 jaar oud, wonende te Brussel, herbergier van beroep
Juliaan Bervoets, 29 jaar oud, wonende te Brussel, behanger van beroep
August Drappier, 24 jaar oud, wonende te Brussel, behanger van beroep

Bronvermelding
Rijksarchief België (Brussel) (België)

Rijksarchief België (Brussel) te Leuven (België), BS Huwelijk
Burgerlijke stand Brussel, Leuven, 1 februari 1902, aktenummer 162

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adam Jozef Michael Martini?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adam Jozef Michael Martini

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adam Jozef Michael Martini


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 162

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 februari 1878 lag rond de 6,0 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    • De temperatuur op 1 februari 1902 lag tussen -3,8 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -1,4 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (63%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Martini

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Martini.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Martini.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Martini (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I7977.php : benaderd 18 januari 2026), "Adam Jozef Michael Martini (1878-< 1920)".