Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Maria Boel (1914-2013)

Persoonlijke gegevens Maria Boel 

  • Zij is geboren op 18 december 1914 in Stompwijk.Bron 1
    Kind Maria Boel

    Vader Johan Andries Boel, metselaarsknecht
    Moeder Cornelia van Wensveen

    Geboortedatum 18-12-1914
    Gebeurtenisplaats Stompwijk
    Aktenummer 1914-144
    Registratiedatum 18-12-1914
    Akteplaats Stompwijk
  • Zij is overleden op 10 juli 2013 in Den Haag, zij was toen 98 jaar oud.
  • Een kind van Johan Andries Boel en Cornelia van Wensveen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2025.

Gezin van Maria Boel

Zij is getrouwd met Franciscus Johannes Keuskamp.

Zij zijn getrouwd op 12 december 1936 te Den Haag, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Bruidegom Franciscus Johannes Keuskamp, Timmerman, Geboorteplaats 's-Gravenhage, 23 jaar
Bruid Maria Boel, Wasserijbediende, Geboorteplaats Stompwijk, 22 jaar

Vader van de bruidegom Jan Frederik Keuskamp, 57 jaar
Moeder van de bruidegom Johanna de Munter, 58 jaar
Vader van de bruid Johan Andries Boel, Metselaar, 50 jaar
Moeder van de bruid Cornelia Wensveen, 51 jaar

Getuige Adrianus Boel, Metselaar, 25 jaar
Getuige Johannes Franciscus Keuskamp, monteur, 28 jaar

Huwelijksdatum 23-12-1936
Gebeurtenisplaats 's-Gravenhage
Aktenummer A1529

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Boel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Boel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Boel

Hendrik Boel
1840-1910
Adriana Waltz
1848-1890

Maria Boel
1914-2013

1936

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS 144
    2. BS 1529

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 december 1914 lag tussen 4,5 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 3,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
      • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
      • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
      • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
      • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • De temperatuur op 12 december 1936 lag tussen -1,1 °C en 2,1 °C en was gemiddeld 0,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
      • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
      • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
      • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
      • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
      • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
    • De temperatuur op 10 juli 2013 lag tussen 13,1 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 30 januari » De Europese Commissie maant Roemenië om meer vaart te maken bij de hervormingen van het juridisch systeem en de rechtsstaat.
      • 8 juni » Serena Williams wint het damesenkelspel op Roland Garros 2013 (vrouwen). Zij verslaat in de finale titelverdedigster Maria Sjarapova.
      • 21 juni » Het Grand Stade Lille Métropole, de thuishaven van Lille OSC, wordt vernoemd naar de socialistische politicus Pierre Mauroy en heet voortaan Stade Pierre-Mauroy.
      • 29 september » De Keniaanse atleet Wilson Kipsang verbetert in Berlijn het wereldrecord op de marathon van zijn landgenoot Patrick Makau met vijftien seconden: twee uur, drie minuten en 22 seconden
      • 3 november » In Zuid-Afrika gaat de film Mandela, Long Walk to Freedom, gebaseerd op het leven van de voormalige president, in première.
      • 3 november » In het Amazonegebied in Bolivia stort een klein vliegtuigje neer. Daarbij komen minstens acht mensen om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Boel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I7690.php : benaderd 25 februari 2026), "Maria Boel (1914-2013)".