Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Petronella De Kruijf (1896-> 1968)

Persoonlijke gegevens Petronella De Kruijf 

  • Zij is geboren op 25 juni 1896 in Schalkwijk.Bron 1
    Kind
    Petronella de Kruijf
    Geboortedatum
    25-06-1896
    Geboorteplaats
    Schalkwijk
    Geslacht
    Vrouw

    Vader
    Gerrit de Kruijf

    Moeder
    Elisabeth Bosboom

    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    25-06-1896
    Gebeurtenisplaats
    Schalkwijk

    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Het Utrechts Archief
    Plaats instelling
    Utrecht
    Collectiegebied
    Utrecht
    Archief
    481
    Registratienummer
    680-02
    Aktenummer
    22
    Registratiedatum
    26-06-1896
    Akteplaats
    Schalkwijk
  • Zij is overleden na 1968.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 april 2024.

Gezin van Petronella De Kruijf

Zij is getrouwd met Wilhelmus Theodorus Born.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1928 te Den Haag, zij was toen 32 jaar oud.Bron 2

Huwelijksdatum: 14-11-1928
Aktenummer: 1574
Huwelijksplaats: 's-Gravenhage
Aktedatum: 14-11-1928
Akteplaats: 's-Gravenhage
Bruid: Petronella de Kruijf, 32, zonder beroep
Bruidegom: Wilhelmus Theodorus Born, 35, bouwkundige
Moeder bruid: Elisabeth Bosboom
Vader bruid: Gerrit de Kruijf
Moeder bruidegom:Wilhelmina Theodora Kreffer
Vader bruidegom: Reinier Cornelis Born, loodgieter
Getuigen:
Cornelis Johannes Born, 49, loodgieter
Dirk Reinier Cornelis Born, Dirk Reinier Cornelis, 52, bouwkundige

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella De Kruijf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. BS 22
  2. BS 1574

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juni 1896 lag rond de 15,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kruijf


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I7469.php : benaderd 25 januari 2026), "Petronella De Kruijf (1896-> 1968)".