Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Sara van Oijen (1875-1943)

Persoonlijke gegevens Sara van Oijen 

  • Zij is geboren op 27 oktober 1875 in Vlissingen.Bron 1
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktedatum: 27-10-1875
    Aktenummer: 313
    Geboortedatum: 27-10-1875
    Geboorteplaats: Vlissingen
    Adres: K 173
    Kind: Sara van Oijen
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader: Hendrik van Oijen, 37, zeeman
    Moeder: Pieternella Mos
  • Zij is overleden op 10 november 1943 in Voskoop, zij was toen 68 jaar oud.
    BS Overlijden Boskoop, akte 80
  • Een kind van Hendrik van Oijen en Pieternella Mos
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 november 2021.

Gezin van Sara van Oijen

Zij is getrouwd met Simon Jacobus Prinsenberg.

Zij zijn getrouwd op 18 juli 1912 te Utrecht, zij was toen 36 jaar oud.Bron 2

Toegangnr: 463
Inventarisnr: 528
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 488
Datum: 18-07-1912
bruidegom: Simon Jacobus Prinsenberg, 55
Geboorteplaats: Gouda

bruid: Sara van Oijen, 36
Geboorteplaats: Vlissingen
vader bruidegom: Johannes Prinsenberg
moeder bruidegom: Johanna Maria van Leeuwen
vader bruid: Hendrik van Oijen
moeder bruid: Pieternella Mos
nadere informatie: Weduwnaar van Geertruida Kreft.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sara van Oijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sara van Oijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sara van Oijen

Maria Guillet
1793-1851

Sara van Oijen
1875-1943

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS 313
    2. BS 488

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 oktober 1875 lag rond de 5,2 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 18 juli 1912 lag tussen 10,8 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
      • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • De temperatuur op 10 november 1943 lag tussen 4,5 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 3 september » Tweede Wereldoorlog: invasie van Italië door geallieerde troepen.
      • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
      • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
      • 14 oktober » In het vernietigingskamp Sobibór komen de gevangenen in opstand.
      • 11 november » In Oyonnax houdt het Franse verzet een herdenkingsdefilé als verzetsdaad.
      • 13 december » Als wraak voor vermeende steun aan het verzet moordt een Duitse legereenheid de gehele mannelijke bevolking van het Griekse stadje Kalavryta uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Oijen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I729.php : benaderd 26 januari 2026), "Sara van Oijen (1875-1943)".