Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Henriette Elisabeth Gerardina van Schie (1878-1945)

Persoonlijke gegevens Henriette Elisabeth Gerardina van Schie 

  • Zij is geboren op 26 februari 1878 in Delfshaven.Bron 1
    Kind Henriette Elisabeth Gerardina van Schie

    Vader Leonardus Arnoldus van Schie
    Moeder Maria Adriana Dorothea Anna van Zoelen

    Geboortedatum 26-02-1878
    Gebeurtenisplaats Delfshaven
    Aktenummer 103
  • Zij is overleden op 21 november 1945 in Noordwijk, zij was toen 67 jaar oud.Bron 2
    Overledene Henriette Elisabeth Gerardina van Schie
    Geboorteplaats Delfshaven
    Leeftijd 67 jaar
    Woonplaats Rotterdam

    Vader Leonardus Arnoldus van Schie
    Moeder Maria Adriana Dorothea Anna van Zoelen

    Overlijdensdatum 21-11-1945
    Gebeurtenisplaats Noordwijk
    Aktenummer 161
  • Een kind van Leonardus Arnoldus van Schie en Maria Adriana Dorothea Anna van Zoelen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 februari 2023.

Gezin van Henriette Elisabeth Gerardina van Schie

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henriette Elisabeth Gerardina van Schie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henriette Elisabeth Gerardina van Schie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henriette Elisabeth Gerardina van Schie

Henriette Elisabeth Gerardina van Schie
1878-1945


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. BS 161

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 februari 1878 lag rond de 7,2 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • De temperatuur op 21 november 1945 lag tussen 1,3 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 2,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Koningin Wilhelmina keert terug in Nederland.
      • 23 maart » Het grote offensief begint voor de bevrijding van het nog bezette deel van Nederland.
      • 23 mei » Heinrich Himmler, die al op 20 mei was gearresteerd, maakt zich bekend en pleegt daarna zelfmoord.
      • 8 augustus » De Sovjet-Unie verklaart de oorlog aan Japan.
      • 30 september » De Finse atleet Viljo Heino verbetert in Turku het werelduurrecord atletiek: in één uur tijd loopt hij 19.339 meter.
      • 10 oktober » De NSDAP en zijn onderafdelingen worden verboden en opgeheven, wat wordt besloten tijdens de Processen van Neurenberg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Schie


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I6619.php : benaderd 21 januari 2026), "Henriette Elisabeth Gerardina van Schie (1878-1945)".