Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Cornelis Wilhelmus van Schie (1901-1979)

Persoonlijke gegevens Cornelis Wilhelmus van Schie 


Gezin van Cornelis Wilhelmus van Schie

(1) Hij is getrouwd met Adriana Cornelia van Marrewijk.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1927 te Monster, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Archief Westland
Algemeen Gemeente: Monster
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 16
Datum: 30-04-1927
Bruidegom Cornelis Wilhelmus van Schie
Geboorteplaats: Naaldwijk
Bruid Adriana Cornelia van Marrewijk
Geboorteplaats: Monster
Vader bruidegom Paulus Leonardus van Schie
Moeder bruidegom Elizabeth Arkesteijn
Vader bruid Johannes Franciscus van Marrewijk
Moeder bruid Pia Appollonia Barendse
Nadere informatie bg. 26 jaar, bd. 28 jaar.

Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1941 te Naaldwijk, hij was toen 40 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Wilhelmus van Schie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Wilhelmus van Schie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Wilhelmus van Schie


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS 6
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 januari 1901 lag tussen 7,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
      • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • De temperatuur op 18 augustus 1941 lag tussen 11,6 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Amerikaans president F.D. Roosevelt spreekt zijn Four Freedoms-speech uit.
      • 13 februari » Oprichting van de Joodse Raad in Amsterdam op last van de Duitse bezetter.
      • 25 maart » Joegoslavië sluit zich aan bij de asmogendheden; twee dagen later verlaat het land de As alweer.
      • 6 september » Holocaust: de verplichting om een Jodenster met daarin het woord Jood te dragen wordt uitgebreid naar alle Joden boven de zes jaar in door Duitsland bezette gebieden.
      • 28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
      • 25 december » Hongkong geeft zich over aan Japan.
    • De temperatuur op 9 juli 1979 lag tussen 13,6 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (30%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Brenda Ann Spencer schiet twee volwassenen en acht kinderen neer, naar eigen zeggen omdat ze "op maandag wat leven in de brouwerij wilde brengen".
      • 10 maart » Een Nederlands UNIFIL-bataljon vertrekt naar Libanon.
      • 16 maart » De Duitse bondspresident Roman Herzog opent te Heidelberg een documentatiecentrum voor Sinti in Duitsland.
      • 23 mei » Verkiezing van Karl Carstens tot vijfde bondspresident van West-Duitsland.
      • 21 oktober » Paus Johannes Paulus II bezoekt Pompeï en Napels.
      • 12 december » De naam van Rhodesië wordt veranderd in Zimbabwe.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Schie


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I3359.php : benaderd 24 januari 2026), "Cornelis Wilhelmus van Schie (1901-1979)".