Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Remigius Gijselinck (1864-????)

Persoonlijke gegevens Remigius Gijselinck 


Gezin van Remigius Gijselinck

Hij is getrouwd met Carolina Josephina Boel.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1891 te Middelburg, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Carolina Josephina Boel

Bruid op woensdag 3 juni 1891 Middelburg

Gemeente : Middelburg
Aktenummer (number) : 69
Aktedatum (date) : 03-06-1891
BRUIDEGOM : Remigius Gijselinck
Leeftijd (age) : 27 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Opbrakel (Belgie)
Beroep (occupation) : Hoofdonderwijzer
BRUID : Carolina Josephina Boel
Leeftijd (age) : 37 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Clinge (Belgie)
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUIDEGOM (father bridegroom) : Charles Louis Gijselinck
Beroep (occupation) : Landbouwer
MOEDER BRUIDEGOM (mother bridegroom) : Theresia Hoekman
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUID (father bride) : Victor Boel
MOEDER BRUID (mother bride) : Maria Ludovica Verberckmoes
Beroep (occupation) : Zonder

Bron : Zeeuws Archief, Huwelijksakten Middelburg 1811-1934. Toegevoegd : 15 juni 2010

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Remigius Gijselinck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Remigius Gijselinck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Remigius Gijselinck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. huwelijkse bijlage
  2. akte 69

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1864 lag rond de -0,1 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
    • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
  • De temperatuur op 3 juni 1891 lag rond de 20,3 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gijselinck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I290.php : benaderd 16 januari 2026), "Remigius Gijselinck (1864-????)".