Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Adriana Antonia van Hagen (1871-1913)

Persoonlijke gegevens Adriana Antonia van Hagen 

  • Zij is geboren op 9 februari 1871 in Stompwijk.Bron 1
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Gemeentearchief Leidschendam-Voorburg
    Algemeen Gemeente: Stompwijk
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 17
    Aangiftedatum: 10-02-1871
    Kind Adriana Antonia van Hagen
    Geslacht: V
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 09-02-1871
    Geboorteplaats: Stompwijk
    Vader Gerardus van Hagen
    Moeder Cornelia van der Kraan
  • Zij is overleden op 14 januari 1913 in Vrijenban, zij was toen 41 jaar oud.Bron 2
    Overledene Adriana Antonia van Hagen
    Vader Gerardus van Hagen
    Moeder Cornelia van der Kraan
    Echtgenoo/te Theodorus Bernardus van Schie

    Plaats Vrijenban
    Datum overlijden 14-01-1913

    Vrijenban Akte Jaar 1913 Nummer 2

    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
    Algemeen Gemeente: Vrijenban
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 2
    Aangiftedatum: 15-01-1913
    Overledene Adriana Antonia van Hagen
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 14-01-1913
    Leeftijd: 41
    Overlijdensplaats: Vrijenban
    Vader Gerardus van Hagen
    Moeder Cornelia van der Kraan
    Partner Theodorus Bernardus van Schie
    Relatie: Echtgenote
  • Een kind van Gerardus van Hagen en Cornelia van der Kraan
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 september 2011.

Gezin van Adriana Antonia van Hagen

Zij is getrouwd met Theodorus Bernardus van Schie.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1911 te Stompwijk, zij was toen 40 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Gemeentearchief Leidschendam-Voorburg
Algemeen Gemeente: Stompwijk
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 7
Datum: 05-05-1911
Bruidegom Theodorus Bernardus van Schie
Leeftijd: 40
Geboorteplaats: Vrijenban
Bruid Adriana Antonia van Hagen
Leeftijd: 40
Geboorteplaats: Stompwijk
Vader bruidegom Jacobus van Schie
Moeder bruidegom Petronella van der Helm
Vader bruid Gerardus van Hagen
Moeder bruid Cornelia van der Kraan

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Antonia van Hagen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Antonia van Hagen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Antonia van Hagen

Adriana Antonia van Hagen
1871-1913

1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS 17
  2. BS 2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1871 lag rond de -3,1 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 5 mei 1911 lag tussen -0,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 14 januari 1913 lag tussen -2,8 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hagen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I2194.php : benaderd 24 januari 2026), "Adriana Antonia van Hagen (1871-1913)".