Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Johanna Gerarda Maria "Jos" van Schie (1938-2007)

Persoonlijke gegevens Johanna Gerarda Maria "Jos" van Schie 

  • Roepnaam is Jos.
  • Zij is geboren op 8 mei 1938 in Schipluiden.Bron 1
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Historisch Archief Westland
    Algemeen Gemeente: Schipluiden
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 54
    Aangiftedatum: 09-05-1938
    Kind Johanna Gerarda Maria van Schie
    Geboortedatum: 08-05-1938
    Vader Adrianus Leonardus van Schie
    Moeder Anthonetta Cornelia Margaretha van Leeuwen
  • Woonachtig:
    • Tasmanstraat 180, Den Haag.
    • vanaf 27 mei 1967: Reviusstraat 59, Den Haag.
  • Zij is overleden op 27 oktober 2007 in Den Haag, zij was toen 69 jaar oud.
  • Zij is gecremeerd op 2 november 2007 in Rijswijk.
  • Een kind van Adrianus Leonardus van Schie en Anthonetta Cornelia Margaretha van Leeuwen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 augustus 2020.

Gezin van Johanna Gerarda Maria "Jos" van Schie

Zij is getrouwd met Clarenbeek.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1967 te Schipluiden, zij was toen 29 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Gerarda Maria "Jos" van Schie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Gerarda Maria "Jos" van Schie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Gerarda Maria van Schie


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS 54

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 mei 1938 lag tussen -1,0 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
      • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
      • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
      • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
    • De temperatuur op 27 mei 1967 lag tussen 6,1 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven treden in het huwelijk.
      • 28 april » Koningin Juliana opent de vernieuwde luchthaven Schiphol.
      • 28 mei » Doelman Frans de Munck neemt op 44-jarige leeftijd afscheid van het voetbal tijdens een vriendschappelijke duel tussen Vitesse en 1. FC Köln.
      • 30 mei » Vlak bij de Mexicaanse industriestad Monterrey wordt het Estadio Universitario officieel geopend.
      • 30 augustus » Oprichting van Stichting Ideële Reclame.
      • 3 december » De eerste geslaagde harttransplantatie wordt door een team onder leiding van chirurg Christiaan Barnard uitgevoerd in het Groote Schuur Ziekenhuis in Kaapstad.
    • De temperatuur op 27 oktober 2007 lag tussen 7,7 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 1 juli » Felipe Massa wint de F1 GP van Frankrijk op het circuit van (Magny-Cours).
      • 26 juli » Zwarte dag in de Tour de France: Michael Rasmussen, koploper en drager van de gele trui, moet na een leugen over zijn verblijfplaats de ronde verlaten.
      • 9 augustus » Het NOC*NSF heeft Beach Soccer als sport erkend. De NBSB kan nu rekenen op een Basisbijdrage Topsport.
      • 17 augustus » Laatste uitzending van omroep Tien.
      • 30 november » Het Valentijnskartel of Vlaams kartel houdt op met bestaan.
      • 16 december » AC Milan wint in Yokohama de wereldbeker voor clubteams.
    • De temperatuur op 2 november 2007 lag tussen 12,3 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » De Europese Unie meldt een groot tekort aan tolken in het Iers-Gaelisch, dat net als het Roemeens en Bulgaars op 1 januari 2007 een officiële werktaal werd.
      • 26 januari » Michel Platini wordt op het UEFA-congres in Düsseldorf gekozen als nieuwe UEFA-voorzitter.
      • 22 februari » Kabinet-Balkenende IV wordt geïnstalleerd.
      • 21 maart » Om de plaag van de muskusratten tegen te gaan, geeft het Deense Bos- en Natuuragentschap haar landgenoten de tip deze knaagdieren op te eten.
      • 5 juli » De Belgische ex-premier Jean-Luc Dehaene (CD&V) wordt door koning Albert II belast met een bemiddelings- en onderhandelingsopdracht om de weg te openen tot de aanduiding van een formateur.
      • 7 juli » De Nieuwe Centrale Bibliotheek van Amsterdam wordt op het Oosterdokseiland geopend: de grootste openbare bibliotheek van de Benelux en ontworpen door Jo Coenen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2004 » Cornelis Graafland (76), Nederlands predikant
    • 2005 » Derk Snoep (70), Nederlands museumdirecteur
    • 2007 » Hector Gosset (81), Belgisch atleet
    • 2007 » Henk Vredeling (82), Nederlands verzetsstrijder, landbouwkundige en politicus
    • 2007 » Pierre Janssen (81), Nederlands journalist, museumdirecteur en televisiepresentator
    • 2008 » Es'kia Mphahlele (88), Zuid-Afrikaans schrijver, literatuurwetenschapper, kunstactivist en humanist

    Over de familienaam Van Schie


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I1960.php : benaderd 17 maart 2026), "Johanna Gerarda Maria "Jos" van Schie (1938-2007)".