Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc. » Frederikus "Frits" Arends (1922-1995)

Persoonlijke gegevens Frederikus "Frits" Arends 


Gezin van Frederikus "Frits" Arends

Hij is getrouwd met Margaretha Voorn.

Zij zijn getrouwd op 4 september 1946, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederikus "Frits" Arends?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederikus "Frits" Arends

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederikus Arends

Jacob Arends
1842-< 1923
Sandrina Erpenka
1855-< 1923

Frederikus Arends
1922-1995

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Archiefkaart Gerardus Arends SAA

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1922 lag tussen 5,7 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
  • De temperatuur op 4 september 1946 lag tussen 12,6 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
    • 2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
    • 1 mei » In Santa Cruz de la Sierra wordt de Boliviaanse voetbalclub Club Blooming opgericht.
    • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
    • 17 juli » Het IJslands voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis en gaat in Reykjavik met 3-0 onderuit tegen Denemarken.
    • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
  • De temperatuur op 3 november 1995 lag tussen 1,3 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 7 mei » De NOS ontvangt honderden telefoontjes van boze kijkers omdat de rechtstreekse tv-uitzending van de nationale herdenkingsdienst in de Portugees-Israëlietische Synagoge in Amsterdam zeven tot tien minuten voor het einde wordt afgebroken.
    • 4 juni » Stortregens hinderen het bezoek van paus Johannes Paulus II aan de Koekelberg in België.
    • 7 juni » Een ruime meerderheid van de Rotterdammers (86 procent) stemt in een referendum tegen het opgaan in een stadsprovincie.
    • 23 augustus » Denis Pankratov verbetert bij de EK zwemmen in Wenen het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 52,32.
    • 17 oktober » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclubs Sporting Kansas City en Los Angeles Galaxy.
    • 13 december » Tijdens een huiszoeking in het huis van Marc Dutroux horen rijkswachters kinderstemmen, maar de cel waarin de meisjes Julie en Melissa zijn opgesloten vinden ze niet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Ad Moons, Nederlands atleet († 2009)
  • 1917 » Gottfried Honegger (98), Zwitsers schilder, beeldhouwer en graficus († 2016)
  • 1919 » Lo de Ruiter, Nederlands ambtenaar, politicus, (omroep)bestuurder en publicist († 2008)
  • 1919 » Oberdan Cattani, Braziliaans voetbaldoelman († 2014)
  • 1921 » Dennis Taylor, Brits autocoureur († 1962)
  • 1924 » George Bush, 41ste president van de Verenigde Staten († 2018)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Arends

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Arends.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Arends.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Arends (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Boas, "Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boas/I287.php : benaderd 23 januari 2026), "Frederikus "Frits" Arends (1922-1995)".