Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc. » Hendrikus "Henk" Rosbeek (1895-1961)

Persoonlijke gegevens Hendrikus "Henk" Rosbeek 


Gezin van Hendrikus "Henk" Rosbeek

(1) Hij is getrouwd met Anna Maria Scherpenzeel.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1916 te Amsterdam (NH), hij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Johanna Gijsbarta Budding.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1923 te Echteld (GLD), hij was toen 28 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus "Henk" Rosbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus "Henk" Rosbeek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Rosbeek


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rijnlands Midden Oudshoorn geboorteakte 10
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 februari 1895 lag rond de -6,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
  • De temperatuur op 25 juli 1923 lag tussen 10,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 9,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
  • De temperatuur op 24 mei 1961 lag tussen 3,4 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
    • 24 april » Het Zweedse schip de Vasa wordt geborgen.
    • 2 augustus » Eerste optreden van de Beatles als de huisband in de Cavern Club in Liverpool, Engeland.
    • 9 november » Ontdekking van The Beatles door Brian Epstein in de Cavern Club in Liverpool.
    • 9 november » Opheffing tram in Leiden. (NZH)
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rosbeek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rosbeek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rosbeek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rosbeek (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Boas, "Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boas/I23448.php : benaderd 17 maart 2026), "Hendrikus "Henk" Rosbeek (1895-1961)".