Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc. » Cornelia "Nils" Wiersma (1933-1994)

Persoonlijke gegevens Cornelia "Nils" Wiersma 

  • Roepnaam is Nils.
  • Zij is geboren op 6 januari 1933 in Bolsward (FRL).
  • Woonachtig: evangelische Lutherse pastorie, Groede (Z-VL.).
  • Zij is overleden op 12 juni 1994, zij was toen 61 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 augustus 2022.

Gezin van Cornelia "Nils" Wiersma

Zij is getrouwd met Jan Happee.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1957 te Leeuwarden (FRL), zij was toen 24 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 13 april 1957 te Leeuwarden (FRL), zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia "Nils" Wiersma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Cornelia "Nils" Wiersma

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Wiersma

Cornelia Wiersma
1933-1994

1957

Jan Happee
1932-2006


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 januari 1933 lag tussen 0,2 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
    • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 13 april 1957 lag tussen -0,3 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Te Rome worden de verdragen van Rome ondertekend, waarin de EEG en Euratom worden opgericht.
    • 1 juli » De Koning Boudewijnbasis wordt geopend.
    • 6 juli » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst op een tuinfeest van de kerk in Woolton bij Liverpool.
    • 7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.
    • 19 september » Eerste ondergrondse test van een nucleaire bom in de VS.
    • 14 november » Vliegramp Bussum.
  • De temperatuur op 12 juni 1994 lag tussen 7,6 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 15 mei » De hockeysters van Kampong winnen de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door MOP met 1-0 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 26 mei » Els De Temmerman, correspondente van de Volkskrant en de BRT in Afrika, wint de Dick Scherpenzeelprijs 1993.
    • 3 juni » Het Zambiaans voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis door in Brussel met 9-0 onderuit te gaan tegen België.
    • 6 juli » In Epcot wordt de attractie Captain EO gesloten.
    • 1 november » Vijf kinderen komen om het leven bij een bomaanslag op een begraafplaats in de Algerijnse stad Mostaganem tijdens een plechtigheid op de 40ste verjaardag van het begin van de Algerijnse Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 26 december » Elitetroepen van de Franse gendarmerie maken op het vliegveld van Marseille een einde aan een in Algiers begonnen kaping van een Airbus van Air France met 170 inzittenden. Vier Algerijnse kapers worden gedood.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wiersma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wiersma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wiersma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wiersma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Boas, "Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boas/I16766.php : benaderd 30 januari 2026), "Cornelia "Nils" Wiersma (1933-1994)".