Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc. » Jan Hendrik Wallbrink (1843-????)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik Wallbrink 


Gezin van Jan Hendrik Wallbrink

Hij is getrouwd met Elsje Guiteneau.

Zij zijn getrouwd op 7 oktober 1868 te Haarlem (NH), hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jan Hendrik Wallbrink  ± 1868-1868
  2. Elisabeth Wallbrink  1870-1875
  3. Elsje Wallbrink  1872-????
  4. Willem Wallbrink  1875-????
  5. Arie Wallbrink  1877-1894
  6. Albertus Wallbrink  1878-????
  7. Elisabeth Wallbrink  1879-????
  8. Jacob Wallbrink  ± 1880-1880
  9. Martinus Wallbrink  1883-????
  10. George Wallbrink  1885-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik Wallbrink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik Wallbrink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Noord Hollands Archief, Kennemerland Haarlem 1868 akte 210

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 oktober 1868 lag rond de 12,0 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.

Over de familienaam Wallbrink


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Boas, "Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boas/I16467.php : benaderd 31 januari 2026), "Jan Hendrik Wallbrink (1843-????)".