Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc. » Esther Leah Tallentire (1887-1953)

Persoonlijke gegevens Esther Leah Tallentire 

  • Zij is geboren augustus 1887.
  • Zij is overleden op 28 april 1953 in Grimsby, Lin. (UK), zij was toen 65 jaar oud.
  • Zij is begraven in Cleethorpes Cemetary.

Gezin van Esther Leah Tallentire

Zij is getrouwd met Percy Reginald Andrew Willing.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1913 te Bridlington, Ery (UK), zij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Percy R. Willing  1919-1966

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Esther Leah Tallentire?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Esther Leah Tallentire

Esther Leah Tallentire
1887-1953

1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akevoth

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1953 lag tussen 7,0 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Oprichting van het Aartsbisdom Nairobi in Kenia, en benoeming van John Joseph McCarthy tot aartsbisschop van Nairobi.
    • 2 mei » Troonsbestijging van de koningen Faisal II van Irak en Hoessein van Jordanië.
    • 29 mei » De Nieuw-Zeelander Edmund Hillary en de Nepalese Sherpa Tenzing Norgay bereiken als eerste mensen de top van de Mount Everest.
    • 19 augustus » De Iraanse regering onder leiding van premier Mohammed Mossadeq wordt in een door de CIA georganiseerde coup afgezet.
    • 20 november » De Amerikaanse testpiloot Scott Crossfield vliegt als eerste tweemaal zo snel als het geluid.
    • 9 december » General Electric kondigt aan dat alle communistische medewerkers zullen worden ontslagen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tallentire


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Boas, "Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boas/I14790.php : benaderd 14 februari 2026), "Esther Leah Tallentire (1887-1953)".