Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc. » Carla Okker

Persoonlijke gegevens Carla Okker 


Gezin van Carla Okker

Zij is getrouwd met Joseph Nardus Schrijver.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1943 te Westerbork (DR).Bron 1

Samuel Okker was hierbij getuige.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carla Okker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Carla Okker


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Westerbork archief Midden-Drenthe te Beilen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 april 1943 lag tussen 6,4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
    • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
    • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
    • 6 juni » Eerste transport van kinderen vanuit Kamp Vught naar Sobibór, waar zij een dag na aankomst worden vergast. Dit betrof kinderen in de leeftijdcategorie van 0 tot en met 3 jaar, een dag later gevolgd door een groep kinderen van 4 tot 16 jaar. Totaal aantal: ruim 1200 kinderen.
    • 10 juni » László Bíró vraagt octrooi aan op de balpen.
    • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.

Over de familienaam Okker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Okker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Okker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Okker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Boas, "Genealogie Boas-Bianchi-Baaij-Happee-Chaudieu etc.etc.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boas/I11670.php : benaderd 5 maart 2026), "Carla Okker".