Stamboom Blondia » René BLONDIA (1903-1932)

Persoonlijke gegevens René BLONDIA 


Gezin van René BLONDIA

Hij is getrouwd met Marie-Antoinette BASIAUX.

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1929 te Seraing, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot René BLONDIA?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk René BLONDIA

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van René BLONDIA


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1903 lag tussen 8,9 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (37%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
      • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
    • De temperatuur op 3 maart 1929 lag tussen -7,6 °C en 6,9 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
      • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
      • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
      • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
    • De temperatuur op 1 januari 1932 lag tussen -6,0 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
      • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BLONDIA

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BLONDIA.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BLONDIA.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BLONDIA (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Blondia is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roger Baeckelandt, "Stamboom Blondia", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blondia/R207.php : benaderd 21 februari 2026), "René BLONDIA (1903-1932)".