Stamboom Blommers » Neeltje Vink (1912-1915)

Persoonlijke gegevens Neeltje Vink 

Bron 1

Gezin van Neeltje Vink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Vink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Vink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Vink

Gerrit Vink
1850-1913
Wouter Vink
1879-1933

Neeltje Vink
1912-1915


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijden Neeltje Vink, WIE22736741
      hoofdpersoonnaam=Neeltje Vink
      hoofdpersoonleeftijd=2
      hoofdpersoonovlplaats=Nieuw Helvoet
      hoofdpersoonvader=Wouter Vink
      hoofdpersoonmoeder=Aagje de Bruijn
      gebeurtenis=Overlijden
      aktedatum=22 maart 1915
      akteplaats=Nieuw Helvoet
      erfgoedinstelling=Nationaal Archief
      aktenummer=12
      brontype=BS Overlijden
      Instellingsplaats=Brielle
      Collectiegebied=Zuid-Holland
      Aktesoort=Overlijdensakte

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 november 1912 lag tussen 0,5 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    • De temperatuur op 22 maart 1915 lag tussen -1,3 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,7 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
      • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Blommers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Blommers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blommers/I7945.php : benaderd 2 maart 2026), "Neeltje Vink (1912-1915)".