Stamboom Blommers » Mary Ann Uren (1878-????)

Persoonlijke gegevens Mary Ann Uren 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Mary Ann Uren

Zij is getrouwd met Cornelis van Hartingsveldt.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1912 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 34 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Woonachtig op 4 maart 1936: Oranjeboomstraat 64, Rotterdam,ZH,NLD.

Woonachtig op 19 mei 1937: Oranjeboomstraat 62, Rotterdam,ZH,NLD.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Ann Uren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mary Ann Uren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijk Cornelis van Hartingsveldt, WIE1993826
    hoofdpersoonnaam=Cornelis van Hartingsveldt
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonleeftijd=29
    hoofdpersoongebplaats=Nieuw Helvoet
    partnernaam=Mary Ann Uren
    partnergeslacht=Vrouw
    partnerleeftijd=34
    partnergebplaats=Haarlemmermeer
    hoofdpersoonvader=Dirk van Hartingsveldt
    hoofdpersoonvadergeslacht=Man
    hoofdpersoonmoeder=Lijntje Schriel
    partnervader=John Uren
    partnervadergeslacht=Man
    partnermoeder=Maria Geertruida van Nieuwkerk
    partnermoedergeslacht=Vrouw
    trdatum=woensdag 31 juli 1912
    trplaats=Rotterdam
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=1912
    akteplaats=Rotterdam
    erfgoedinstelling=Stadsarchief Rotterdam
    pagina=m28v
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Rotterdam
    Collectiegebied=Zuid-Holland
  2. Geboorte Marij Ann Uren, WIE28145625
    hoofdpersoonnaam=Marij Ann Uren
    hoofdpersoongeslacht=Vrouw
    hoofdpersoongebdatum=donderdag 24 januari 1878
    hoofdpersoongebplaats=Haarlemmermeer
    hoofdpersoonvader=John Uren
    hoofdpersoonmoeder=Maria Geertruida van Nieuwkerk
    gebeurtenis=Geboorte
    aktedatum=1878
    akteplaats=Haarlemmermeer
    erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
    aktenummer=50
    brontype=BS Geboorte
    Instellingsplaats=Haarlem
    Collectiegebied=Noord-Holland

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1878 lag rond de 3,4 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
  • De temperatuur op 31 juli 1912 lag tussen 11,9 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Uren

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Uren.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Uren.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Uren (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Blommers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor Blommers, "Stamboom Blommers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blommers/I2652.php : benaderd 24 februari 2026), "Mary Ann Uren (1878-????)".