Stamboom Blommers » Hendrik Johannes Christoffel Fransen (1876-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Johannes Christoffel Fransen 

Bron 1Bron 1

Gezin van Hendrik Johannes Christoffel Fransen

Hij is getrouwd met Johanna Houweling.

Zij zijn getrouwd op 27 december 1923 te Hillegersberg, Zuid-Holland, Nederland. Zij waren respectievelijke 47 jaar en 37 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Johannes Christoffel Fransen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Johannes Christoffel Fransen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Johannes Christoffel Fransen

Hendrik Johannes Christoffel Fransen
1876-????

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijk Hendrik Johannes Christoffel Fransen, WIE63454382

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1923 lag tussen -9,1 °C en -1,4 °C en was gemiddeld -5,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.

Over de familienaam Fransen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fransen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fransen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fransen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Blommers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor Blommers, "Stamboom Blommers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blommers/I24697.php : benaderd 25 januari 2026), "Hendrik Johannes Christoffel Fransen (1876-????)".