Stamboom Blommers » Jan Leendert (1901-1953)

Persoonlijke gegevens Jan Leendert 


Gezin van Jan Leendert

Hij is getrouwd met Cornelia Pieternella van Renssen.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1925 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Maria Burger  1931-2018 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Leendert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Leendert

Jan Leendert
1901-1953

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1901 lag tussen 2,2 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (51%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
  • De temperatuur op 2 september 1925 lag tussen 10,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
  • De temperatuur op 31 januari 1953 lag tussen 2,1 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 15,2 mm neerslag gedurende 13,5 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 7 Bft (harde wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 1 februari » De Nederlandse schaatser Kees Broekman wordt in Hamar Europees schaatskampioen.
    • 3 februari » Portugese kolonisten richten op Sao Tomé een bloedbad aan onder de Afrikaanse bevolking.
    • 1 april » Het Paraguayaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de finale met 3-2 te winnen van titelhouder Brazilië.
    • 27 juli » De wapenstilstand van Panmunjon maakt een eind aan de Koreaanse oorlog.
    • 9 december » General Electric kondigt aan dat alle communistische medewerkers zullen worden ontslagen.
    • 10 december » Dr. Albert Schweitzer krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia



De publicatie Stamboom Blommers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor Blommers, "Stamboom Blommers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blommers/I24547.php : benaderd 28 februari 2026), "Jan Leendert (1901-1953)".