Stamboom Blommers » Roelof Deenen (1892-????)

Persoonlijke gegevens Roelof Deenen 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Roelof Deenen

Hij is getrouwd met Johanna Maria van den Brom.

Zij zijn getrouwd op 25 januari 1917 te Apeldoorn, Gelderland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud. Zij waren respectievelijke 24 jaar en 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Everdina Deenen  1919-1997

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Deenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roelof Deenen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof Deenen

Jans Deenen
1811-1886
Tieme Deenen
1846-1928

Roelof Deenen
1892-????

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorte Roelof Deenen, WIE14549629
    2. Huwelijk Roelof Deenen, WIE22160292

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 februari 1892 lag rond de 1,3 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
      • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
      • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 25 januari 1917 lag tussen -10,7 °C en -4,3 °C en was gemiddeld -7,9 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
      • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Deenen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Deenen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Deenen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Deenen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Blommers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Blommers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blommers/I19331.php : benaderd 15 maart 2026), "Roelof Deenen (1892-????)".