Stamboom Blommers » Oenes Christoffel van Belle (1864-1941)

Persoonlijke gegevens Oenes Christoffel van Belle 

Bronnen 1, 2, 3, 4Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Oenes Christoffel van Belle

(1) Hij is getrouwd met Maria Groeneveld.Bronnen 3, 4

Zij zijn getrouwd op 10 december 1886 te Piershil, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jan van Belle  1887-????


(2) Hij is getrouwd met Jannetje Maria de Hollander.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1899 te Piershil, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 34 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Oenes Christoffel van Belle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Oenes Christoffel van Belle

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Oenes Christoffel van Belle

Jan van Belle
1838-1931

Oenes Christoffel van Belle
1864-1941

(1) 1886
Jan van Belle
1887-????
(2) 1899

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijk Oenes Christoffel van Belle, WIE23792723
    hoofdpersoonnaam=Oenes Christoffel van Belle
    hoofdpersoonleeftijd=22
    hoofdpersoongebplaats=Nieuw-Beijerland
    partnernaam=Maria Groeneveld
    partnerleeftijd=22
    partnergebplaats=Piershil
    hoofdpersoonvader=Jan van Belle
    hoofdpersoonmoeder=Jacobje Oenes Wagenaar
    partnervader=Klaas Groeneveld
    partnermoeder=Maria Tol
    trdatum=vrijdag 10 december 1886
    trplaats=Piershil
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=vrijdag 10 december 1886
    akteplaats=Piershil
    erfgoedinstelling=Nationaal Archief
    aktenummer=11
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Dordrecht
    Collectiegebied=Zuid-Holland
    registratiedatum=10 december 1886
    Aktesoort=Huwelijksakte
  2. Huwelijk Oenes Christoffel van Belle, WIE23792142
    hoofdpersoonnaam=Oenes Christoffel van Belle
    hoofdpersoonleeftijd=34
    hoofdpersoongebplaats=Nieuw-Beijerland
    partnernaam=Jannetje Maria de Hollander
    partnerleeftijd=24
    partnergebplaats=Piershil
    hoofdpersoonvader=Jan van Belle
    hoofdpersoonmoeder=Jacobje Oenes Wagenaar
    partnervader=Gerrit de Hollander
    partnermoeder=Aria Kraak
    trdatum=donderdag 13 april 1899
    trplaats=Piershil
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=donderdag 13 april 1899
    akteplaats=Piershil
    erfgoedinstelling=Nationaal Archief
    aktenummer=1
    opmerking=Weduwnaar van Maria Groeneveld
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Dordrecht
    Collectiegebied=Zuid-Holland
    registratiedatum=13 april 1899
    Aktesoort=Huwelijksakte
    Weduwnaar van Maria Groeneveld
  3. Huwelijk Jan van Belle, WIE23791180
    hoofdpersoonnaam=Jan van Belle
    hoofdpersoonleeftijd=26
    hoofdpersoongebplaats=Piershil
    partnernaam=Lijntje den Hollander
    partnerleeftijd=27
    partnergebplaats=Piershil
    hoofdpersoonvader=Cenes Christoffel van Belle
    hoofdpersoonmoeder=Maria Groeneveld
    partnervader=Gerrit den Hollander
    partnermoeder=Aria Kraak
    trdatum=donderdag 24 april 1913
    trplaats=Piershil
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=donderdag 24 april 1913
    akteplaats=Piershil
    erfgoedinstelling=Nationaal Archief
    aktenummer=3
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Dordrecht
    Collectiegebied=Zuid-Holland
    registratiedatum=24 april 1913
    Aktesoort=Huwelijksakte
  4. Overlijden Maria Groeneveld, WIE24054868
    hoofdpersoonnaam=Maria Groeneveld
    hoofdpersoongeslacht=Vrouw
    hoofdpersoonleeftijd=23
    hoofdpersoonovldatum=dinsdag 10 april 1888
    hoofdpersoonovlplaats=Goudswaard
    partner=Oenes Christoffel van Belle
    hoofdpersoonvader=Klaas Groeneveld
    hoofdpersoonmoeder=Maria Tol
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=11 april 1888
    akteplaats=Goudswaard
    erfgoedinstelling=Nationaal Archief
    aktenummer=4
    brontype=BS Overlijden
    Instellingsplaats=Dordrecht
    Collectiegebied=Zuid-Holland
    Aktesoort=Overlijdensakte

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 september 1864 lag rond de 13,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).
  • De temperatuur op 13 april 1899 lag rond de 10,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 48%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 5 februari 1941 lag tussen -11,3 °C en -5,8 °C en was gemiddeld -8,0 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Franklin Delano Roosevelt wordt voor de derde maal als president geïnaugureerd, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
    • 4 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
    • 25 maart » Joegoslavië sluit zich aan bij de asmogendheden; twee dagen later verlaat het land de As alweer.
    • 6 september » Holocaust: de verplichting om een Jodenster met daarin het woord Jood te dragen wordt uitgebreid naar alle Joden boven de zes jaar in door Duitsland bezette gebieden.
    • 28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
    • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Belle


De publicatie Stamboom Blommers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor Blommers, "Stamboom Blommers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blommers/I11907.php : benaderd 28 februari 2026), "Oenes Christoffel van Belle (1864-1941)".