Stamboom Blom » Alida Vermeulen (1887-1920)

Persoonlijke gegevens Alida Vermeulen 


Gezin van Alida Vermeulen

Zij is getrouwd met Jacobus Vendrig.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1911 te Montfoort, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Vermeulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Vermeulen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Vermeulen

Adriana Blom
1823-1899

Alida Vermeulen
1887-1920

1911

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Alida Vermeulen



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Burgerlijke stand - Geboorte Utrechts Archief Toegangnr: 481
    2. Burgerlijke stand - Overlijden Utrechts Archief Toegangnr: 463
    3. Burgerlijke stand - Huwelijk Utrechts Archief Toegangnr: 463

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 februari 1887 lag rond de 2,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
      • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • De temperatuur op 16 augustus 1911 lag tussen 12,1 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
      • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
    • De temperatuur op 25 november 1920 lag tussen -1,2 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
      • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
      • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vermeulen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marion Rosenberger-Blom, "Stamboom Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blom/I4351.php : benaderd 21 oktober 2026), "Alida Vermeulen (1887-1920)".