Stamboom Bloem » Frans Adriaan Nicolaas Loth (1858-1918)

Persoonlijke gegevens Frans Adriaan Nicolaas Loth 

Bronnen 1, 2

Gezin van Frans Adriaan Nicolaas Loth

(1) Hij is getrouwd met Willemina Catharina Broers.

Zij zijn getrouwd op 28 juli 1899 te Gaastmeer, Nederland.


Kind(eren):

  1. Otto Gerard Loth  1907-1976
  2. Elmire Loth  1912-1987


(2) Hij is getrouwd met Josephine Scheepe.

Zij zijn getrouwd te Soerabaja.


Kind(eren):

  1. Anton Emanuel Loth  1891-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Adriaan Nicolaas Loth?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Adriaan Nicolaas Loth

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juli 1899 lag rond de 19,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 4 januari 1918 lag tussen -2,2 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Loth

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loth.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loth.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loth (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bloem is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.S. Bloem, "Stamboom Bloem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bloem/I500160.php : benaderd 2 februari 2026), "Frans Adriaan Nicolaas Loth (1858-1918)".