Stamboom Blij » Martha Spicer

Persoonlijke gegevens Martha Spicer 

  • Fysieke beschrijving: 2064.

Gezin van Martha Spicer

Zij is getrouwd met Edward Pugh.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1973 te St Brides Fleet St, London, England.


Kind(eren):

  1. Edward Pugh  1795-1856 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Spicer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Spicer

Martha Spicer
????-

1973

Edward Pugh
1766-????

Edward Pugh
1795-1856

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1973 lag tussen 7,5 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (85%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 7 juni » De Eemshaven wordt door koningin Juliana officieel geopend.
    • 1 juli » Oprichting van de Drug Enforcement Administration (DEA).
    • 2 september » De Nederlandse mannenhockeyploeg wint in het Wagener-stadion het wereldkampioenschap hockey door in de finale India na strafballen te verslaan.
    • 10 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt met 1-1 gelijk tegen Polen in Rotterdam. Henk Wery speelt zijn twaalfde en laatste interland voor Oranje.
    • 20 oktober » Koningin Elizabeth II opent het Sydney Opera House.
    • 18 november » Verkeersvrije zondag in België, naar aanleiding van de oliecrisis.

Over de familienaam Spicer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spicer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spicer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spicer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Blij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Blij, "Stamboom Blij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blij/I2064.php : benaderd 17 januari 2026), "Martha Spicer".