Stamboom Blanken » Gertrudis van Genabeth

Persoonlijke gegevens Gertrudis van Genabeth 

Bron 1
  • Zij is geboren.

Gezin van Gertrudis van Genabeth

Zij is getrouwd met Leonardus Beckers.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1657 te Susteren, Nederland.


Kind(eren):

  1. Catharina Beckers  1658-???? 
  2. Maria Beckers  1660-????
  3. Catharina Beckers  1663-????
  4. Theodorus Beckers  1666-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gertrudis van Genabeth?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gertrudis van Genabeth

Gertrudis van Genabeth

1657
Maria Beckers
1660-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stamboom Henk Penders geneanet

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Genabeth


De publicatie Stamboom Blanken is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Désirée Blanken, "Stamboom Blanken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blanken/I2085.php : benaderd 15 januari 2026), "Gertrudis van Genabeth".