Stamboom Blaauw » Koenraad Blaauw (1901-1974)

Persoonlijke gegevens Koenraad Blaauw 


Gezin van Koenraad Blaauw

(1) Hij is getrouwd met Alberdina Diderika Timmer.

Zij zijn getrouwd op 11 januari 1922 te Wedde, hij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Kasper Blaauw  1922-2006 
  2. Fennechien Blaauw  1924-1980 
  3. Jan Blaauw  1929-2002
  4. Geert Blaauw  1931-2003
  5. Dirk Blaauw  1935-2008


(2) Hij is getrouwd met Trijntje Doornkamp.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1939, hij was toen 38 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johannes Blaauw  1948-1949


Notities over Koenraad Blaauw

Arbeider

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Koenraad Blaauw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Koenraad Blaauw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Koenraad Blaauw

Kasper Blaauw
1840-1929
Kasper Blaauw
1873-1940

Koenraad Blaauw
1901-1974

(1) 1922
Kasper Blaauw
1922-2006
Jan Blaauw
1929-2002
Geert Blaauw
1931-2003
Dirk Blaauw
1935-2008
(2) 1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias Aktenummer 114
    2. Genlias Aktenummer 1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 mei 1901 lag tussen 7,4 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (45%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
      • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
      • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • De temperatuur op 12 juli 1939 lag tussen 8,8 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
      • 2 maart » Kardinaal Eugenio Pacelli wordt op zijn 63ste verjaardag gekozen tot Paus Pius XII.
      • 14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
      • 22 mei » Onthulling van het grafmonument voor kardinaal Willem Marinus van Rossum in de Kloosterkerk te Wittem door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi, zijn opvolger als prefect van de Propaganda Fide.
      • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
      • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
    • De temperatuur op 16 juni 1974 lag tussen 14,9 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 1 juli » Argentijns president Juan Perón overlijdt, waarna zijn vrouw en vicepresident Isabel Martínez de Perón het presidentschap overneemt.
      • 15 juli » Een door Griekenland gesteunde staatsgreep op Cyprus, waarbij de president, aartsbisschop Makarios, wordt afgezet, leidt bijna tot een oorlog tussen de Navo-partners.
      • 24 juli » Portugal creëert de grondwettelijke mogelijkheid om onafhankelijkheid te verlenen aan de kolonies.
      • 12 augustus » De directie van Radio Veronica moet via de pers vernemen dat het station op 31 augustus 1974 haar uitzendingen moet staken.
      • 10 september » Guinee-Bissau wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 28 oktober » Eerste vlucht van een Dassault Super-Étendard, een aanvalsjager van de Franse vliegtuigbouwer Dassault Aviation.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1963 » Richard Dombi (75), Oostenrijks voetbaltrainer
    • 1968 » Hans Gispen (62), Nederlands politicus, ambtenaar en topfunctionaris
    • 1969 » Jan Hanlo (57), Nederlands schrijver en dichter
    • 1970 » Heino Eller (83), Estisch componist
    • 1977 » Wernher von Braun (65), Duits-Amerikaans raketpionier
    • 1981 » Cor Lemaire (73), Nederlands pianist, dirigent en componist

    Over de familienaam Blaauw

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blaauw.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blaauw.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blaauw (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Blaauw is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tineke Blaauw, "Stamboom Blaauw", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blaauw/I263.php : benaderd 27 februari 2026), "Koenraad Blaauw (1901-1974)".