Stamboom Bindt » Grietje van Berge (1844-1933)

Persoonlijke gegevens Grietje van Berge 


Gezin van Grietje van Berge

Zij is getrouwd met Pieter Onrust.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1866 te Oostzaan, Noord-Holland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Huwelijk op 7 juni 1866 te Oostzaan
=

Vader van de bruidegom

Klaas Onrust, Timmerman van beroep
Moeder van de bruidegom

Geertje Dral
=

6
Bruidegom

Pieter Onrust, geboren te Oostzaan, 24 jaar oud, Timmerman van beroep
Bruid

Grietje van Berge, geboren te Oostzaan, 22 jaar oud, dienstbode van beroep
=

Vader van de bruid

Gerrit van Berge, arbeider van beroep
Moeder van de bruid

Marijtje Schippers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje van Berge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje van Berge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje van Berge

Grietje van Berge
1844-1933

1866

Pieter Onrust
1842-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord-Hollands Archief te Haarlem, BS Overlijden burgerlijke stand van de gemeente Oostzaan, Archiefdeel van (dubbele) registers van de, Oostzaan, archief 358.91, inventaris­num­mer 31933, 17-01-1933, Overlijdensakten van de gemeente Oostzaan, 1933, aktenummer 2
    2. Noord-Hollands Archief te Haarlem, BS Huwelijk burgerlijke stand van de gemeente Oostzaan, Archiefdeel van (dubbele) registers van de, Oostzaan, archief 358.91, inventaris­num­mer 21866, 07-06-1866, Huwelijksakten van de gemeente Oostzaan, 1866, aktenummer 8

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 juni 1866 lag rond de 23,2 °C. De winddruk was 5.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
      • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
      • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
      • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
    • De temperatuur op 15 januari 1933 lag tussen -7 °C en -2.1 °C en was gemiddeld -4.6 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
      • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
      • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
      • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Berge


    De publicatie Stamboom Bindt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eddie Bindt, "Stamboom Bindt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt/I9425.php : benaderd 5 mei 2025), "Grietje van Berge (1844-1933)".